Про інститут

Про інститут

У 2004 році Сенат Українського католицького університету прийняв рішення заснувати Інститут Екуменічних Студій з ціллю:

• реагувати на виклики, спричинені церковним поділом в Україні;
  • пропонувати творчі розв’язки світової екуменічної кризи;
  • в контексті кризи модернізму пропонувати духовні альтернативи до домінуючої в країнах колишнього СРСР ідеології.

Інститут екуменічних студій – це структурний підрозділ при Українському католицькому університеті, який провадить освітню та науково-практичну діяльність у сфері міжконфесійних і міжрелігійних відносин.

Місія інституту – сприяти рухові за об’єднання християн, поширюючи екуменізм любові та екуменізм істини.

Цілі інституту:

• у контексті кризи сучасних ідеологій пропонувати шляхи примирення, духовні міжконфесійні альтернативи та способи нової євангелізації;
  • за допомогою конференцій, семінарів, форумів, публікацій сприяти дослідженням екуменізму у різних сферах;
  • підтримувати практичні ініціативи в Україні та за кордоном, об’єднуючи християн і людей доброї волі для участі у формуванні плюралістичних суспільств у Європі;
  • надавати якісну вищу освіту, що поєднує найкращі здобутки богослов’я та духовності зі сучасними гуманітарними науками.