Інститут екуменічних студій УКУ отримав подяку від Вселенського Патріарха Варфоломія

|
|
|
Інститут екуменічних студій УКУ отримав подяку від Вселенського Патріарха Варфоломія

Нещодавно у Римі (Італія) відбулася презентація італійського перекладу книги «Йосиф Сліпий. Спомини» (Josyf Slipyj, Memorie – A cura di Iwan Dacko, Alberto Di Chio, Luciana Mirri – Roma – Leopoli 2018).

З нагоди цієї події Президент Інституту екуменічних студій Українського католицького університету отець Іван Дацько подарував Архиєпископу Константинополя-Нового Риму, Вселенському Патріярхові Варфоломієві примірник видання. 15 грудня 2018 року отець-доктор отримав лист-подяку від його Всесвятості (подаємо у перекладі українською мовою):

Вельмишановному Монсеньйору, професорові, доктору Іванові Дацько, Президенту Інституту Екуменічних Студій, нашому улюбленому у Господі: благодать вам і мир від Бога.

Повернувшись до нашого Преподобного і Святого Центру тут, у історичному Престолі Константинополя, ми пишемо Вам, щоб висловити нашу сердечну вдячність і похвалу за нещодавно опубліковані Спомини Йосифа Сліпого, котрі Ви ласкаво подарували нам. Згадуючи наш візит до монастиря Бозе, ми завжди будемо пам’ятати цей ваш вдумливий жест – щирий вияв Вашої поваги до нас.  Благословенного Вам Різдва, сповненого всякого добра та досконалих дарів з небес, і хай Різдво Господа буде для Вас особистим джерелом духовного оновлення.

Вселенський Патріархат, 15 грудня 2018 року

Молитовно Ваш,

ВАРФОЛОМІЙ

Архиєпископ Константинополя-Нового Риму

Вселенський Патріарх

 

Зазначимо, що в Україні книгу публікували у трьох виданнях, триває робота над підготовкою англійського видання  Споминів.

 

Оригінал листа-подяки у додатку.

Прес-служба Інституту екуменічних студій УКУ 

Фото Вселенського Патріарха Варфоломія зі сайта «День»

 

 

The esteemed Msgr. Prof. Dr. Iwan Dacko.pdf