На завершення ХІ Екуменічного соціального тижня у Львові відбувся концерт “Лови хвилю”

|
|
|
На завершення ХІ Екуменічного соціального тижня у Львові відбувся концерт “Лови хвилю”

У суботу, 6 жовтня, в рамках ХІ Екуменічного соціального тижня у Львові відбувся святковий концерт “Лови хвилю”. Співачка та скрипалька Оксана Муха, виконавець  IVAN NAVI, а також Народна артистка України Наталія Бучинська запалювали публіку своїми композиціями.

Зокрема співак IVAN NAVI првітав усіх із завершенням
ХІ Екуменічного соціального тижня та побажав публіці нічого не боятися, прислухатися до інших і насамперед вірити в себе. “Віра відіграє важливу роль в нашому житті. Раніше вона допомогла мені дійти до того, щоб я зараз стояв на цій сцені, і виступав перед вами. Я хочу побажати кожному з вас вірити в себе і не слухати нікого”, — наголосив виконавець  IVAN NAVI.

“Черемшина”, “Я піду в далеко гори”, “Червона рута”, “Хімія”,
“Край, мій рідний край”, “Такі молоді”, “Дівчина весна”, “Тримай мене, мій Ангеле, тримай” — ці та чимало інших хітів Оксани Мухи, ІVANА NAVI та Наталії Бучинської змусили танцювати не тільки молодь, а й людей різного віку.

Окрім цього, наприкінці вечора охочі відвідувачі форуму взяли участь у спільній молитві ТЕЗЕ. Варто додати, що у той же день перед концертом львів’яни мали нагоду відвідати майданчик здорової молоді, а також перезентацію книжки Юліани Лавриш “Церква в нових медіях України: проблеми і пріоритети комунікації”.

Оксана Войтко, прес-служба Екуменічного соціального тижня

Фото автора